Weigh Safe TrueTow Heavyweight WDH - 10" Drop, 2.5" Shank - 22,000 GTW w/Lock Set TTHW10-2.5XL-SET
Weigh Safe
Free Shipping
Weigh Safe TrueTow Heavyweight WDH - 10" Drop, 2.5" Shank - 22,000 GTW w/Lock Set TTHW10-2.5XL-SET - Weigh Safe
click to zoom in
1,269 Write a Review
ON SALE TODAY
In-Stock
SKU:
HDKJTTHW10-2.5XL-SET
Condition:
New
Receiver Size:
2-1/2"
Drop:
10"
GTW:
22,000 lbs
Ships via Freight:
True
QUICK SHIP Hurry, Order now!
47 customers are viewing this product
60-Day Return Policy
Fast Shipping
HURRY, low stock! Order now!
Looking for Installation Services?
Loading installers...
contact image
Experts Available Now!
  • Guaranteed Fitment
    Always the correct part
  • In-House Experts
    We know our products
  • Added Value
    Quality Products
  • Nationwide Delivery
    Free Shipping!
In-Stock
Weigh Safe
TrueTow Heavyweight WDH - 10" Drop, 2.5" Shank - 22,000 GTW w/Lock Set
Description
  • Easy Height Adjustment: Easy height adjustment with 1.25" hole increments for a more accurate adjustment